بخار شیمیایی آمریکایی آمریکا قطعنامه

بخار: شیمیایی آمریکایی آمریکا قطعنامه سوریه روسیه ایران امنیت ارسال بیانیه

گت بلاگز اخبار حوادث دندان دکتر قلابی دستگیر شد

رئیس پایگاه نهم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ، از دستگیری فردی خبر داد که با جعل عنوان پزشکی و معرفی خود به عنوان دندانپزشک اقدام به تأسیس مطب دندان

دندان دکتر قلابی دستگیر شد

دندان دکتر قلابی دستگیر شد

عبارات مهم : ایران

رئیس پایگاه نهم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ، از دستگیری فردی خبر داد که با جعل عنوان پزشکی و معرفی خود به عنوان دندانپزشک اقدام به تأسیس مطب دندانپزشکی در منطقه شهرری کرده بود.

به گزارش مهر، کرم یوسف وند، مدیر پایگاه نهم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ، در توضیح این خبر گفت : در ۱۱ اردیبهشت ماه امسال، زن دندانپزشکی با مراجعه به کلانتری ۱۷۲ حضرت عبدالعظیم عنوان داشت که شخصی به نام علی اکبر . الف ضمن معرفی خود به عنوان دندانپزشک اقدام به دزدی مهر پزشکی بنده نموده و با جعل امضا و سوء استفاده از مهر نظام پزشکی بنده اقدام به ویزیت بیماران نموده است .

با تشکیل پرونده مقدماتی با عنوان جعل عنوان پزشکی و ارجاع پرونده به پایگاه نهم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ ، زن دندانپزشک به عنوان شاکی پرونده به پایگاه نهم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ مراجعه کرد و در اظهاراتش به کارآگاهان گفت : ” آقای علی اکبر . الف ضمن معرفی خود به عنوان دندانپزشک و ارائه تصاویری از مدارک دانش آموختگی که مدعی اخذ آن از دانشگاهی در کشور اوکراین بود ، بنده را ترغیب به همکاری با خود کرد ؛ در ادامه با سوء استفاده از اعتبار بنده ، طی قراردادی اقدام به تأسیس درمانگاه دندانپزشکی در شهرری – میدان ساعی کرد ولی بعد از مدت کوتاهی متوجه شدم که ایشان اساسا صلاحیت پزشکی ندارند . نهایتا متوجه شدم که آقای علی اکبر . الف با دزدی مهر نظام پزشکی و جعل امضای بنده اقدام به ویزیت بیماران نموده است “.

دندان دکتر قلابی دستگیر شد

سرهنگ کرم یوسف وند ، در ادامه افزود : ” کارآگاهان پایگاه نهم پلیس آگاهی با مراجعه به یک درمانگاه دندانپزشکی واقع در شهرری – محدوده میدان ساعی که متهم در آنجا تحت عنوان دندانپزشک فعالیت داشت ، دستگیر و در تحقیقات بعمل آمده مشخص شد که این شخص دارای مدرک تحصیلی دیپلم بوده و بنا بر اظهاراتش صرفا طی یک دوره کوتاه در چند مطب دندانپزشکی مشغول به کار بوده است ” .

سرهنگ کارآگاه کرم یوسف وند ، مدیر پایگاه نهم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ ، با اعلام دستور انتشار بدون پوشش تصویر متهم گفت : ” با توجه به اعتراف صریح متهم به جعل عنوان پزشکی و همچنین شناسایی تعدادی از شکات پرونده که متهم تحت عنوان دندانپزشک باعث ایجاد ضایعات پزشکی بر آنها شده است و به جهت شناسایی شکات پرونده ، هماهنگی های مورد نیاز با بازپرس محترم شعبه چهارم دادسرای عمومی و انقلاب شهرری جهت انتشار بدون پوشش تصویر متهم انجام شده است است ؛ لذا از کلیه شکات محترم که موفق به شناسایی تصویر متهم شدند دعوت می شود تا جهت طرح و پیگیری شکایات خود به نشانی پایگاه نهم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ در شهرری – خیابان آستانه مراجعه نمایند ” .

رئیس پایگاه نهم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ، از دستگیری فردی خبر داد که با جعل عنوان پزشکی و معرفی خود به عنوان دندانپزشک اقدام به تأسیس مطب دندان

واژه های کلیدی: ایران | پزشکی | پرونده | پلیس آگاهی | دندانپزشک | دندانپزشکی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz